EkologiaGospodarkaPrzemysłŚrodowisko

Cała branża w jednym miejscu

Znalezione obrazy dla zapytania drema 2019
Targi DREMA

Niebawem kolejna edycja targów DREMA

W dniach 10-13 września br. w obiektach wystawienniczych Międzynarodowych Targów Poznańskich, odbędzie się kolejna edycja targów DREMA.

Targi Drema to wydarzenia dedykowane firmom reprezentującym przemysł drzewny, stolarski i meblarski.

Wydarzenie to cieszy się dobrą opinią wśród profesjonalistów i wciąż się rozwijają, stanowiąc na tę chwilę najważniejsze miejsca spotkań liderów branży drzewno-meblarskiej z Polski i z zagranicy.

Tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi Dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA towarzyszyć będą Targi Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA oraz Targi Materiałów Obiciowych i Komponentów do Produkcji Mebli Tapicerowanych SOFAB.

Te trzy wydarzenia odbędą się w terminie 10-13 września r. 2019 w Poznaniu.

Targi DREMA od lat dają okazję do prezentacji najnowocześniejszych dokonań polskich  i zagranicznych producentów maszyn, narzędzi i urządzeń dla przemysłu drzewnego i meblarskiego.

Są również idealną przestrzenią dla przedstawienia współczesnych technologii i rozwiązań dedykowanych branży obróbki drewna.

Wystawcy chętnie chwalą się nowościami i innowacyjnymi osiągnięciami z sektora drzewnego i meblarskiego.

Stale podnoszony poziom ekspozycji, jak i merytorycznych spotkań oraz bliska współpraca z Wystawcami, Partnerami i Patronami dają gwarancję, że tegoroczna edycja targów DREMA będzie obfitować w innowacyjne rozwiązania i stworzy uczestnikom dostęp do najlepszej oferty branżowej.

Przedstawiciele naszego Instytutu przyglądać się będą rozwiązaniom ekologicznym optymalizującym proces oddziaływania przemysłu na środowisko.

Zatem z przyjemnością podzielimy się naszymi spostrzeżeniami po zakończeniu targów.