EkologiaKlimatNaturaŚrodowisko

Targi Green Power przeniesione na rok 2021

Green Power

Ze względu na zagrożenie rozprzestrzeniającego się koronawirusa Zarząd MTP podjął decyzję o przeniesieniu Targów Poleco, Eco-Trends i Green Power na rok 2021.

Poniżej oficjalny komunikat w tej sprawie.

Szanowni Państwo,

obecna sytuacja w Polsce dotyka każdego z nas i podlega tej samej dynamice zmian.

W obliczu sytuacji epidemiologicznej w regionie i obowiązujących obostrzeń, jako odpowiedzialny organizator podjęliśmy trudną decyzję o przełożeniu targów Poleco, Eco-Trends i GreenPower na termin 13-15 października 2021 r.

W przygotowanie tegorocznej edycji targów poświęconych ochronie klimatu, zrównoważonemu rozwojowi i energii odnawialnej włożyliśmy bardzo dużo pracy i energii.

Pomimo niedogodności spowodowanych pandemią, robiliśmy co w naszej mocy, aby wydarzenie miało najwyższy merytoryczny poziom i ekspercki charakter.

Dlatego pracujemy jednocześnie nad atrakcyjnym wydarzeniem on-line poświęconym zagadnieniom elektromobilności, zrównoważonego rozwoju i edukacji ekologicznej, którego pełen program znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.poleco.pl

Jednocześnie pragniemy gorąco Państwa zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, by Poleco, Eco- Trends i GreenPower w przyszłorocznym terminie było jeszcze atrakcyjniejsze, a – dzięki udziałowi wiodących producentów, liderów branży i decydentów – mogło realnie przyczynić się do ożywienia całego rynku.

Zespół organizacyjny targów Poleco, Eco-Trends i GreenPower